ЦИКЛОВА КОМІСІЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ

КРАСОВСЬКА

Євгенія Вікторівна

Голова циклової комісії  комп’ютерної інженерії та електронних комунікацій

спеціаліст вищої категорії,

викладач-методист, кандидат технічних наук

Циклова комісія комп’ютерної інженерії та електронних комунікацій є структурним підрозділом Відділення № 5 Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж, інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету».

Циклову комісію очолює голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат технічних наук Красовська Євгенія Вікторівна.

Циклова комісія є випусковою за наступними спеціальностями:

• 123 Комп’ютерна інженерія (Освітньо-професійна програма Комп’ютерна інженерія) за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр.
  • 123 Комп’ютерна інженерія (Освітньо-професійна програма Комп’ютерна інженерія) за освітнім ступенем бакалавр.
  • 172 Електронні комунікації та радіотехніка (Освітньо-професійна програма Телекомунікації та радіотехніка) за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр.

Циклової комісії комп’ютерної інженерії та електронних комунікацій є забезпечення комплексної підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою зі спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія», 172 «Електронні комунікації та радіотехніка», розвиток їх творчих здібностей, вміння формулювати і вирішувати проблеми своєї спеціальності та творчо використовувати свої знання в своїй практичній діяльності.

Метою освітньої та науково-методичної діяльності циклової комісії є формування нової генерації фахівців, які здатні ефективно працювати в умовах інформаційно насиченого простору суспільства, у сфері інформаційних технологій, комп’ютерної техніки та електронних комунікацій.

• забезпечення повного виконання навчальних планів і навчальних програм дисциплін, що викладають педагогічні працівники циклової комісії;
  • проведення лекцій, практичних, лабораторних занять, навчальної, виробничої та переддипломної практики, курсових та дипломних проєктів, а також розробка нових методик викладання навчальних дисциплін циклової комісії;
  • впровадження новітніх інноваційних технологій та форм організації освітнього процесу;
  • розвиток творчих здібностей, активізація пізнавальної діяльності здобувачів освіти через використання різноманітних форм і методів навчання;
  • оптимізація освітнього процесу, що ґрунтується на впровадженні сучасних методичних та організаційних технологій, від реалізації яких залежить якість і ефективність освіти, поєднання теоретичного й практичного навчання;
  • розробка та впровадження в освітній процес заходів, що спрямовані на забезпечення високої якості підготовки фахівців за профільним напрямком;
  • стимулювання здобувачів освіти до зацікавленості в майбутній професії, особистісного саморозвитку, формування конкурентних переваг, уміння працювати в команді та вчитися упродовж життя;
  • підготовка та систематичне оновлення методичного забезпечення освітньої діяльності з навчальних дисциплін, що викладаються цикловою комісією;
  • систематичне підвищення рівня фахової кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів циклової комісії;
  • підготовка монографій, підручників, навчальних посібників, методичних розробок та іншої навчально-методичної літератури, а також навчально-методичних комплексів, оновлення робочих програм дисциплін;
  • організація самостійної та індивідуальної навчальної роботи студентів;
  • постійна робота у напрямку оновлення та вдосконалення освітньо-професійних програм, з орієнтацією на потреби здобувачів освіти з врахуванням думки стейкхолдерів;
  • виховна робота зі студентською молоддю з метою формування національної гідності, вироблення глибокого розуміння громадянського обов’язку, формування духовної особистості, утвердження принципів загальнолюдської моралі, здорового способу життя, виховання правової культури, створення умов для розвитку індивідуальних здібностей.
  1. Алгоритми та методи обчислень
  45. Теорія передачі інформації та кодування
  46. Технології
  47. Цифрова схемотехніка

Викладачі циклової комісії беруть активну участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, є авторами наукових публікацій, зокрема у наукометричній базі даних Scopus, патентів, науково-дослідних робіт, наукових посібників, монографій тощо.

Метою підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців на цикловій комісії студенти залучаються до наукових досліджень під час відвідування наукових гуртків. Викладачі циклової комісії активно приймають участь у профорієнтаційний роботі коледжу.

ТКАЧЕНКО

Валерій Гаврилович

спеціаліст вищої категорії, к.т.н.,  доцент

ЗАБОЛОТНИЙ