ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ЗАХИСТУ УКРАЇНИ

Голова циклової комісії

фізичного виховання та захисту України

спеціаліст вищої категорії

Циклова комісія фізичного виховання та захисту України є структурним підрозділом Відділення № 3 Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж, інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету».

З 2023 року циклову комісію очолює голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії Бистріцька Ірина Михайлівна.

Циклова комісія забезпечує освітню діяльність за наступними спеціальностями:

• 186 Видавництво та поліграфія;
  • 193 Геодезія та землеустрій;
  • 129 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
  • 061 Журналістика;
  • 121 Інженерія програмного забезпечення;
  • 123 Комп’ютерна інженерія;
  • 125 Кібербезпека та захист інформації;
  • 075 Маркетинг;
  • 073 Менеджмент;
  • 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті);
  • 081 Право;
  • 076 Підприємництво та торгівля;
  • 172 Електронні комунікації та радіотехніка;
  • 242 Туризм і рекреація;
  • 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

Циклової комісії фізичного виховання та захисту України є забезпечення всебічної фізичної підготовки здобувачів освіти до вступу в доросле життя, практичного використання набутих знань, умінь і навичок для зміцнення здоров’я, розвитку рухових якостей, організації корисного дозвілля та активного відпочинку. Озброєння здобувачів освіти знаннями прикладного характеру, необхідними для підготовки до праці, служби в армії, придбання професії, гармонійного розвитку майбутньої матері. Формування навичок організації самостійних занять фізичними вправами. Зміцнення і збереження здоров’я, підвищення працездатності здобувачів освіти. Виховання почуття громадянської свідомості та патріотизму, бажання активно сприяти утвердженню державності в Україні, активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя.

• реалізація освітньо-професійних програм, навчальних планів підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації фахівців;
  • вироблення єдиної концепції втілення змісту освіти за дисциплінами, що викладаються цикловою комісією;
  • організація і здійснення на належному методичному рівні навчально-виховного процесу в групових та індивідуальних формах роботи;
  • формування особистості шляхом патріотичного, правового, екологічного виховання, утвердження в учасників освітнього процесу моральних цінностей, соціальної активності, громадянської позиції та відповідальності, здорового способу життя, вміння вільно мислити та самоорганізовуватися в сучасних умовах;
  • підготовка та систематичне оновлення методичного забезпечення освітньої діяльності з навчальних дисциплін, що викладаються цикловою комісією;
  • збір та узагальнення передового досвіду, здобутого викладачами циклової комісії під час проведення занять, позанавчальної роботи, перепідготовки та стажування;
  • організація роботи спортивних гуртків (секцій), проведення фізкультурно-масових, оздоровчих, спортивних заходів;
  • підготовка і видання навчальної, наукової, методичної літератури;
  • проведення профорієнтаційної роботи серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів.
  1. Захист України.
  2. Фізичне виховання.
  3. Фізична культура.

Викладачі циклової комісії разом зі здобувачами освіти беруть активну участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, є авторами наукових публікацій. Метою підвищення ефективності підготовки майбутніх фахівців на цикловій комісії студенти залучаються до нових форм організації фізкультурно-масової, оздоровчої та спортивної роботи для широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом. Під їхнім керівництвом щорічно здобувачі освіти коледжу беруть активну участь у районних, міських змаганнях, організовує та проводить захід «День здоров’я». Викладачі циклової комісії активно приймають участь у профорієнтаційний роботі коледжу.

САПЕТНИЙ

Георгій Анатолійович