Проведення бінарного заняття з дисципліни «Фізичне виховання»

Для здобувачів спеціальності: 121 Інженерія програмного забезпечення освітньо-професійна програма Інженерія програмного забезпечення

Викладачем фізичного виховання, вищої категорії Олександром База  та викладачем фізичної підготовки НМУ, майстером спорту міжнародного класу по легкій атлетиці Нікитюком Володимиром Всеволодовичем, чемпіоном і срібним призером міжнародних змагань по марафонському бігу для здобувачів 3-го курсу спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення і рекреація освітньо-професійна програма ІПЗ  (навчальна група 307-ІПЗ)  було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» за темою «Розвиток фізичних якостей, витривалість за допомогою легкоатлетичних вправ».

Здобувачі ознайомились з методикою  студентів воєнної кафедри університету,  і ї мотивацією до занять спортом, проблемами логістики.

Володимир Нікитюк розповів про свій шлях до майбутньої професії, про особисту  викладацьку, спортивну роботу та цікаві факти зі спортивного життя.  Також важливу увагу акцентував  на зміцненні і збереженні власного здоров’я, систематичним заняттям фізичними вправами та самовихованням.

По ходу заняття відповідали на багаточисленні питання здобувачів.

Викладач фізичного виховання

Олександр БАЗА