До нових зустрічей, гурток “КОМПАС”!

Сьогодні відбулося заключне засідання етно-географічного гуртка ‘Компас”  в 2023-24 навчальному році.

Засідання відбулося в районній бібліотеці ім.Олени Теліги. На засіданні були присутні керівники гуртка Марчук Галина та Гуров Олег, завідуюча бібліотекою пані Олена, запрошені викладачі, представники жіночого товариства Олени Теліги БОГІНСЬКА  Антоніна, Вiра МАКСИМЧУК, практичний психолог Любов  ФУРСА та дружня команда наших студентів!

Пані Олена підготувала чудовий фільм зі світлинами всіх зустрічей. Було приємно все пригадати і побачити знайомі обличчя.

Любов ФУРСА провела інтерактивну гру зі студентами і викладачами ” Твори, згадуй, мрій”. В процесі гри підвели підсумки роботи гуртка, визначили найкраще засідання ( Голосіївський ліс) та намітити плани на наступний навчальний рік!

Віримо, що всі наші мрії здійсниться!

Всі викладачі привітали дітей та побажали цікавих зустрічей!

З мріями та надіями, Ваш улюблений гурток ‘КОМПАС”.