ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА СТУДЕНТСЬКОЇ ЛІГИ Х ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕС-ТУРНІРУ «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2024»

Здобувач освіти, Володимир КРИВЕНКО (група 572-БПТБ) під керівництвом викладача циклової комісії економіки та підприємництва Лесі ГАВРУТЕНКО взяв участь у Х Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2024», де здобув диплом лауреата студентської ліги.

Турнір проходив за ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Компанії інтелектуальних технологій та представників бізнесу.

Метою турніру був розвиток ініціативності, підприємницької компетентності й фінансової грамотності усіх учасників освітнього процесу; спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері; формування вміння приймати рішення і вчитися впродовж життя; поглиблення спілкування і соціалізації різних регіонів України з формуванням у подальшому стійкої спільноти (community), яку цікавить розвиток підприємницької компетентності.

Турнір проходив в дистанційному змаганні з управління компанією у живому, динамічному тренінговому середовищі, відтвореним комп’ютерною програмою ViAL+. Головним завданням – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен мав можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

Вітаємо учасника та дякуємо організаторам за захід!