Члени осередку “Молода просвіта” провели конференцію на тему: “ВУТ “Просвіта”: від заснування до сьогодення”.

Члени осередку “Молода просвіта” (студенти групи 577-М-1 та актив групи 320-Ж) до Міжнародного дня рідної мови провели конференцію на тему: “ВУТ “Просвіта”: від заснування до сьогодення”.

У вступному слові голова осередку “Просвіта” Галина Трегубова підкреслила, що товариство “Просвіта” називають матір’ю українських громадських організацій.

Студенти підготували якісні  презентації, змістовні доповіді, в яких відобразили знання про діяльність товариства “Просвіта”, розкрили питання про зв’язок письменників з “Просвітою”, поставили завдання перед осередком “Молода просвіта” дбати про популяризацію наукових знань, вшанування української мови та культури.

У заключному слові викладач-просвітянка Людмила Халіновська закликала студентів берегти надбання нашого народу та рухатися вперед.

Такі заходи формують національну свідомість студентів.