27 вересня  – Всесвітній день туризму!

Викладачі циклової комісії  туризму, геодезії та землеустрою Людмила КУДЕЛЯ та Євгеній ЖУКОВСЬКИЙ провели ряд заходів з відзначення Всесвітнього дня туризму. Студенти першого курсу 103 групи спеціальності «Журналістика» та групи 124 групи спеціальності «Кібербезпека та захист інформації» підготували і презентували дослідження про провідні транснаціональні компанії світу,  визначили іх роль у глобалізації,  світовій економіці та міжнародному туризмі.  Студенти третього курсу 567 Т групи спеціальності «Туризм і рекреація» провели усний журнал  про об’єкти природного та історико-культурного середовища, які можуть бути використані для організації рекреаційної діяльності  в Україні та світі.

Студенти 567 Т-3, 132 Т групи та викладачі взяли участь в Всеукраїнському освітньо-практичному форумі «Туризм та гостинність 2024: реалії та можливості». На форумі обговорювалися останні тенденції, інновації  та можливості для розвитку туризму в Україні. За результатами форуму учасникам будуть видані сертифікати.