ЗАХОДИ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ В КІУТЗ НАУ

День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня і вже традиційно у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» відбулися заходи з нагоди відзначення свята здорового способу життя, корисної фізичної діяльності та спорту.

Напередодні цього дня викладачі фізичного виховання коледжу провели тематичний захід «Спорт заради здоров’я» для студентів першого та другого курсів навчання, під час якого здобувачі освіти змагалися у спортивних конкурсах та різноманітних естафетах. Основною метою організації заходу було популяризація активного і спортивного, здорового способу життя, фізичної активності, що є важливим чинником у формуванні молодої особистості, зміцненні м’язової системи, покращенні зовнішнього вигляду та настрою, загального емоційного стану, профілактики різноманітних захворювань тощо. Під час спортивних конкурсів та естафет студенти коледжу продемонстрували високий рівень активності та загальної фізичної підготовки, згуртованості та командної роботи, а також отримали нові приємні враження й емоції.