Участь голови студентської ради коледжу у круглому столі «Молодь і ринок праці. Трудова соціалізація молоді в сучасних умовах зайнятості»

10.09.2024 голова студентської ради коледжу, студентка групи 553-М, Дар`я Щербініна, взяла участь у круглому столі «Молодь і ринок праці. Трудова соціалізація молоді в сучасних умовах зайнятості», який було організовано Київською міською молодіжною радою при Київській міській раді у співпраці з ГО «Асоціація трудових об’єднань молоді України» та ГО «Обʼєднання Студентських Самоврядувань» за сприяння Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Під час заходу учасники обговорили актуальні питання щодо можливостей, які відкриваються перед молоддю у процесі відбудови нашої країни.