ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУНАПЕРЕДОДНІ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

29.08.2024, на початку нового навчального року, відбулося перше засідання Педагогічної ради коледжу. Засідання колективу розпочалося із вшанування пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також під час трагічних подій, що відбулися під містом Іловайськ 10 років тому… Вічна і світла пам’ять всім захисникам, що віддали життя за нашу країну.

На початку нового навчального року, з метою ефективної організації освітнього процесу, основними питаннями порядку денного засідання Педагогічної ради колежу були: затвердження складу Педагогічної ради, обрання секретаря педагогічної ради на 2024-2025 н.р.; аналіз роботи коледжу за 2023-2024 н. р.; основні завдання колективу на 2024-2025 н.р. та готовність матеріально-технічної бази до нового навчального року; затвердження «Комплексного плану роботи коледжу» на 2024-2025 н. р.; результати вступної кампанії у 2024 році; стан готовності укриттів цивільного захисту ВСП «КІУтЗ НАУ» до початку нового навчального року, заходи, спрямовані на охорону праці і безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу та алгоритм дій у разі сигналу повітряної тривоги; організація проведення зустрічей зі студентами нового набору та їхніми батьками; особливості поселення у гуртожиток; визначення лімітів стипендіантів, яким буде призначатися академічна стипендія, за результататми семестрового контролю у 2024-2025 н.р. та ін.