Проведення бінарного заняття з дисципліни «Фізична культура»

Викладачем вищої категорії Дмитром Бондарчуком  та тренером ДЮСШ з Регбі  майстром спорту Каплюком Сергієм Миколайовичем для здобувачів 2-го курсу спеціальності 186 Видавництво та поліграфія (навчальна група 588-ВП)  було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Фізична культура» за темою «Роль і значення тренера в підготовці спортсмена високого рівня».

Здобувачі ознайомились з методикою тренування людей регбі, іх мотивацією до занять спортом, проблемами залучення дітей та дорослих до занять регбі.

Сергій Миколайович розповів про свій шлях до майбутньої професії, про особисту тренерську, викладацьку, спортивну роботу та цікаві факти зі спортивного життя.  В команді Сергія Миколайовича грає наш студент, випускник групи 304-М, кандидат у майстри спорту Володимир Лозниця. Також важливу увагу акцентував  на зміцненні і збереженні власного здоров’я, систематичним заняттям фізичними вправами та самовихованням.

По ходу заняття відповідали на багаточисленні питання здобувачів.

Викладач

Дмитро БОНДАРЧУК