Круглий стіл з теми «Розширення компетенцій студентів шляхом співпраці зі стейкхолдерами»

26 квітня Національним авіаційним університетом на платформі Zoom було проведено круглий стіл з теми «Розширення компетенцій студентів шляхом співпраці зі стейкхолдерами». Цей захід проходив в рамках 40-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2024».

Організаторами круглого столу виступили Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ спільно з Факультетом наземних споруд і аеродромів НАУ та ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Викладач циклової комісії туризму, геодезії та землеустрою ПАНЧУК Олена Павлівна виступила з доповіддю «Землевпорядник – професія для тих, кому не байдуже довкілля та майбутнє України». Серед присутніх були студенти 2-4 курсів нашого коледжу, що здобувають освіту за ОПП «Землевпорядкування».