Засіданні Круглого столу

Шановні колеги!

Відповідно до плану наукової роботи Коледжу на 2023-2024 н.р., адміністрація коледжу запрошує усіх бажаючих взяти участь у засіданні Круглого столу, який відбудеться 15.05.2024 року о 13:00 в режимі онлайн (посилання буде надано ближче до дати проведення)

Тема Круглого столу: «Дистанційне навчання».

Основні питання:

Питання 1. Нові вимоги до викладача при організації дистанційного навчання. Деталізація питання:

1. Шляхи підвищення активності тих, хто навчається.
  2. Створення методичної літератури для навчального процесу при дистанційній освіті.
  3. Ефективні методи контролю тих, хто навчається.

Питання 2. Особливості навчального процесу для слухачів при дистанційній освіті. Деталізація питання:

1. Підготовка студента до лекції шляхом попереднього ознайомлення його зі змістом за методичними вказівками;
  2. Активна участь студента в лекційному занятті;
  3. Підсумки заняття, компетентнісний підхід;
  4. «Головне не «те», що Ви йому дали, головне «то», що студент «взяв».

За додатковою інформацією звертатися до В.П. Анненкова за тел. 066-129-99-73 або на електрону пошту viktor.annenkov@kitu.nau.edu.ua